Kubek z uchwytem Bloomingville Sandrine, szary

17903683 Bloomingville Bloomingville
72.80 PLN

Special Price 72,80 zł

Normalna cena: 104,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 104,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 4 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
17903683
Wymiary
10,5x9,5 cm
Materiały
kamionka

Opis produktu

Gliniany kubek z uchwytem Bloomingville Sandrine, szary to propozycja dla osób, którym zależy na produktach unikalnych i wyróżniających się z tłumu. Wszyscy doskonale znamy kubki – mniej lub bardziej klasyczne, zazwyczaj jednak proste i powtarzalne. Gliniany kubek z uchwytem od Bloomingville to coś zupełnie nowego!

Gliniany kubek z uchwytem Bloomingville Sandrine, szary został przygotowany z kamionki, dzięki czemu ma charakterystyczny i niepodrabialny wygląd. Jeśli to dla Ciebie za mało, to wiedz, że te kubki są wyrabiane ręcznie! To w połączeniu z charakterystyką materiału używanego do produkcji sprawia, że właściwie każdy kubek jest niepowtarzalny!

Gliniany kubek z uchwytem Bloomingville Sandrine, szary ma pojemność 500 mililitrów i nadaje się do mycia w zmywarce i podgrzewania w mikrofalówce. Nie używaj go w piekarniku!

Kolekcja: Bloomingville Sandrine

Zobacz kolekcję

Marka

Bloomingville to duńska firma, która zajmuje się tworzeniem akcesoriów do domu i ogrodu. Jej styl to połączenie skandynawskiej prostoty i surowości z romantycznym urokiem oryginalnych znalezisk rodem z pchlego targu. W sklepie Czerwona Maszyna wśród produktów Bloomingville można znaleźć m.in. pięknie zdobioną porcelanę, akcesoria dla dzieci i praktyczne meble.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię