Kubełek na lód Bugatti Acqua

22-184 Casa Bugatti Casa Bugatti
469.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
22-184
Wymiary
Ø 17 cm
wysokość 15 cm
Materiały
Stal szlachetna

Opis produktu

Stylowy kubełek na lód, należący do renomowanej kolekcji barowej Casa Bugatti Acqua zaprojektowanej, aby w funkcjonalny i praktyczny sposób ożywiać spotkania z przyjaciółmi i formalne imprezy. Wykonany ze szlachetnej stali charakteryzuje się podwójną ścianą, która pozwala na utrzymywanie niskiej temperatury lodu. Dodatkową funkcję chroniącą pełni eleganckie wieczko. Do kubełka dołączone są praktyczne szczypce do podawania kostek lodu.

Marka

Casa Bugatti to włoska firma o światowej marce. Zajmuje się projektowaniem i tworzeniem sprzętu AGD, sztućców oraz niepowtarzalnych akcesoriów do kuchni i stołu. Bugatti zatrudnia najlepszych designerów, w efekcie czego powstają przedmioty stanowiące arcydzieła sztuki użytkowej.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię