Kubełek na lód Rosendahl Grand Cru

18733 Rosendahl Rosendahl
399.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (30-149), przy ul. Balicka 56. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
18733
Wymiary
Wysokość 33 cm
Ø 19,5 cm
Materiały
Stal szlachetna

Opis produktu

Kubełek na lód Rosendahl Grand Cru to adekwatne miejsce dla wyszukanego trunku na specjalną okazję.

Szampan na specjalną okazję musi być odpowiednio schłodzony i przechowywany. Ten kubełek na lód będzie dla niego idealnym miejscem! 

Stylowy kubełek ze stali szlachetnej polerowanej jest niezastąpionym miejscem dla butelki Twojego ulubionego trunku pełnego bąbelków. Ma wysokość 33 cm i średnicę 19,5 cm, przez co zmieści się w nim odpowiednia ilość lodu do schłodzenia alkoholu.

Kubełek wyposażono w czarne ucho ułatwiające jego przenoszenie.

Cechy produktu:

  • kubełek na lód o wysokości 33 cm i średnicy 19,5 cm,
  • wykonany z trwałej stali szlachetnej polerowanej, która bardzo dobrze trzyma temperaturę,
  • wyposażony w czarne ucho ułatwiające przenoszenie z miejsca na miejsce,
  • prosta forma pasująca do każdego wnętrza.

Marka

Rosendahl to duńska marka znana głównie z dwóch linii produktów -niezwykle rozbudowanej kolekcji Rosendahl Grand Cru – obejmującej zastawę stołową i akcesoria do kuchni w eleganckim stylu, oraz kolekcji zegarów i budzików zaprojektowanych przez Arne Jacobsen’a. Obie linie charakteryzują się znakomicie spójnym, minimalistycznym designem i świetną jakością wykonania.

Zastawa stołowa Rosendahl Grand Cru to talerze, filiżanki, miski, sztućce,  a także kieliszki karafki i dodatki na stół: przyprawniki , termosy, serwetniki. Z powodu swej różnorodności Rosendahl Grand Cru znalazła zastosowanie nie tylko w domu, lecz także jako zastawa stołowa do biura  i do sal konferencyjnych.  Uzupełnieniem kolekcji są dopasowane stylistycznie naczynia których używa się głównie w kuchni (naczynia żaroodporne, pojemniki kuchenne) - tak estetyczne, że można w nich także serwować potrawy na stół.

Zegary i budziki Arne Jacobsen’a  osiągnęły sukces dzięki swej wyrazistej, klasycznej elegancji. Kolekcje Bankers, City Hall, Station czy Roman mają ponadczasowe formy i łatwo je dopasować do różnych wnętrz.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię