Kufel termiczny Stanley Adventure 0,7 l, czarny

10-02874-034 Stanley Stanley
146.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (30-149), przy ul. Balicka 56. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10-02874-034
Wymiary
Pojemność: 700 ml.
Materiały
Stal nierdzewna 18/8,
tworzywo sztuczne wolne od BPA.
Zastosowanie

Opis produktu

Kufel termiczny Stanley Adventure świetnie utrzymuje temperaturę zarówno zimnych, jak i ciepłych napojów, dlatego doskonale sprawdzi się o każdej porze roku. Warto zwrócić uwagę na solidną budowę kufla – podwójne ścianki oraz masywny uchwyt, który ułatwia użytkowanie. Prezentowany kufel sprawdzi się na pikniku, podczas kempingu albo nad jeziorem – wszędzie tam, gdzie potrzebny jest łyk zimnej wody albo kubek rozgrzewającej herbaty.
Kubek utrzymuje stałą temperaturę:
 • cieczy ciepłych: do 1 h
 • cieczy zimnych: do 7 h
 • cieczy zamrożonych: do 30 h.
 • Marka

  Od niemal stu lat firma Stanley jest liderem w produkcji termosów ze stalowym wkładem. Termosy Stanley charakteryzują się dużą wytrzymałością. Z powodzeniem sprawdziły się w ekstremalnych warunkach: używano ich podczas wojen i ekspedycji na biegun polarny, wraz z astronautami latały w kosmos i nurkowały z naukowcami w głębiny oceanów. Firma Stanley jest tak pewna niezawodności swoich produktów, że daje na nie dożywotnią gwarancję.

  Opinie

  0,0 średnia ocena klientów
  0 0 5 0
  Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
  Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię