Kukiełka na palec TUPG Alicja w krainie czarów

_2242 The Unemployed Philosophers Guild The Unemployed Philosophers Guild
11.60 PLN

Special Price 11,60 zł

Normalna cena: 29,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 14,50 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 3 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
_2242
Materiały
Poliester

Opis produktu

Czas na kukiełkowe przedstawienie! Alicja w Krainie Czarów do założenia na palec: taka kukiełka sprawdzi się w przedszkolu, np. przy zabawach w przygody książkowej Alicji, czy do dziecięcego teatrzyku z najsłynniejszymi bajkami w tle. Będzie też dobrym pomysłem na wieczór z przyjaciółmi, zwłaszcza, przy rozluźnionej atmosferze i chęci na… dobrą zabawę „inaczej”. Projekt ze swoistym poczuciem humoru!
Kukiełka jest namagnesowana, można ją więc również swobodnie wykorzystać jako magnes na lodówkę.
Oryginalne kukiełki marki The Unemployed Philosophers Guild (z ang. Bractwo Bezrobotnych Filozofów) to doskonały pomysł na niebanalny prezent.

Marka

Bardzo specyficzne poczucie humoru i niesamowite pomysły to kwintesencja The Unemployed Philosophers Guild. To amerykańska marka, produkująca koszulki, kubki, pacynki na palec i wiele innych ciekawych gadżetów, nawiązujących do sławnych myślicieli i filozofów. Gadżety marki The Unemployed Philosophers Guild zachwycają swoją pomysłowością. Pacynki przedstawiające sławnych naukowców, myślicieli, ale również postaci z bajek i filmów umożliwiają dzieciom naukę przez zabawę. To doskonały prezent dla młodych odkrywców, którzy chcą wiedzieć więcej.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię