Kukiełka na palec TUPG Charles Darwin

_0251 The Unemployed Philosophers Guild The Unemployed Philosophers Guild
15.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
_0251
Wymiary
Wysokość 10,1 cm
Materiały
Poliester

Opis produktu

Czas na kukiełkowe przedstawienie! Karol Darwin do założenia na palec: taka kukiełka sprawdzi się w szkole, np. do zajęć z poznawania postaci, czy do tematycznego teatrzyku z teorią ewolucji Darwina w roli głównej. Będzie też dobrym pomysłem na wieczór z przyjaciółmi, zwłaszcza, przy rozluźnionej atmosferze i chęci na… dobrą zabawę „inaczej”. Projekt ze swoistym poczuciem humoru!
Kukiełka jest namagnesowana, można ją więc również swobodnie wykorzystać jako magnes na lodówkę.
Oryginalne kukiełki marki The Unemployed Philosophers Guild (z ang. Bractwo Bezrobotnych Filozofów) to doskonały pomysł na niebanalny prezent.

Marka

Bardzo specyficzne poczucie humoru i niesamowite pomysły to kwintesencja The Unemployed Philosophers Guild. To amerykańska marka, produkująca koszulki, kubki, pacynki na palec i wiele innych ciekawych gadżetów, nawiązujących do sławnych myślicieli i filozofów. Gadżety marki The Unemployed Philosophers Guild zachwycają swoją pomysłowością. Pacynki przedstawiające sławnych naukowców, myślicieli, ale również postaci z bajek i filmów umożliwiają dzieciom naukę przez zabawę. To doskonały prezent dla młodych odkrywców, którzy chcą wiedzieć więcej.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię