Kukiełka na palec TUPG Sherlock Holmes

_0596 The Unemployed Philosophers Guild The Unemployed Philosophers Guild
29.00 PLN
29,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka: natychmiast. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w następnym dniu
Dostępne tylko: 2 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez tel. 123 124 000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
_0596
Wymiary
Wysokość kukiełki 10,1 cm
Materiały
Poliester

Opis produktu

Czas na kukiełkowe przedstawienie! Najsłynniejszy detektyw świata, Sherlock Holmes do założenia na palec: taka kukiełka sprawdzi się do zabawy w małych detektywów, czy do urządzanego dla dzieci teatrzyku z postaciąHolmesa w tle. Będzie też dobrym pomysłem na wieczór z przyjaciółmi, zwłaszcza, przy rozluźnionej atmosferze i chęci na… dobrą zabawę „inaczej”. Projekt ze swoistym poczuciem humoru!
Kukiełka jest namagnesowana, można ją więc również swobodnie wykorzystać jako magnes na lodówkę.
Oryginalne kukiełki marki The Unemployed Philosophers Guild (z ang. Bractwo Bezrobotnych Filozofów) to doskonały pomysł na niebanalny prezent.

Marka

Bardzo specyficzne poczucie humoru i niesamowite pomysły to kwintesencja The Unemployed Philosophers Guild. To amerykańska marka, produkująca koszulki, kubki, pacynki na palec i wiele innych ciekawych gadżetów, nawiązujących do sławnych myślicieli i filozofów. Gadżety marki The Unemployed Philosophers Guild zachwycają swoją pomysłowością. Pacynki przedstawiające sławnych naukowców, myślicieli, ale również postaci z bajek i filmów umożliwiają dzieciom naukę przez zabawę. To doskonały prezent dla młodych odkrywców, którzy chcą wiedzieć więcej.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię