Kwadratowy stół Skagerak Gerda 75 cm Dark Red & Dark Blue

1090001 Skagerak Skagerak
3887.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1090001
Wymiary
Długość: 74,5 cm
Szerokość: 74,5 cm
Wysokość: 73 cm
Materiały
Aluminium

Opis produktu

Kwadratowy stół Skagerak Gerda 75 cm Dark Red & Dark Blue
ma nietypowy design, nawiązujący do... obrusa w kratę oraz duńskiej atmosfery kempingu.

Blat stołu ma perforowaną powierzchnię w kolorze czerwonym, podczas gdy nogi stołu są niebieskie. Przywodzi to na myśl stół przykryty obrusem. Stół Skagerak Gerda w całości wykonany jest z aluminium malowanego proszkowo, bardzo odpornego na warunki atmosferyczne.

Design stołu, jak i całej kolekcji Skagerak Gerda, nawiązuje do magicznych duńskich nocy spędzanych na świeżym powietrzu i stanowi nowoczesną reinterpretację wzorów tkanin oraz skandynawskiej atmosfery kempingu. Także jego kolor ma znaczenie - odnosi się do melancholijnej, nieskończonej głębi nordyckiego nieba, które latem nigdy nie ciemnieje całkowicie.

Taboret należy czyścić miękką szmatką oraz wodą z mydłem, a następnie wytrzeć do sucha.

Taboret Skagerak Gerda można użytkować przez cały rok, niezależnie od pogody. Jednak w okresie zimowym zalecamy przechowywanie go w nieogrzewanym pomieszczeniu, na przykład w garażu lub w piwnicy.

Marka

Marka Skagerak to wysokiej jakości meble, akcesoria kuchenne i łazienkowe, które od 1976 roku podbijają światowe rynki perfekcją wykonania, naturalnym designem i niepowtarzalnym, duńskim stylem. Wykonane z najlepszych gatunków drewna: dąb, teak, akacja, wenge – zachwycają ekologicznymi inspiracjami, formą i doskonale współgrają z potrzebą łączenia nowoczesności z klimatyczną nutą aranżacji wnętrz. Skagerak to po prostu piękne, oryginalne wzornictwo i to „coś”, co sprawia że dom z produktami tej firmy wygląda absolutnie wyjątkowo. Design dla pokoleń!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię