Kwietnik ferm LIVING, jasny niebieski

3234 ferm LIVING
875
875,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka w kolejnym dniu
Odbierz w salonie w Krakowie: Dzisiaj
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
3234
Wymiary
Wysokość 65 cm
60 x 25 cm
Materiały
Metal lakierowany proszkowo

Opis produktu

Nie masz pomysłu na zagospodarowanie roślin w swoim domu, mieszkaniu albo na tarasie? Dobrym rozwiązaniem jest produkt od marki Ferm Living, który umożliwia estetyczne przechowanie roślin doniczkowych w nowoczesnym stylu. Kwietnik składa się z prostokątnej skrzynki na kwiaty osadzonej na metalowym stelażu. Donica oraz podstawa kontrastują ze sobą tworząc modernistyczną, geometryczną oprawę dla roślin, które w niej posadzimy. Idealn...
Nie masz pomysłu na zagospodarowanie roślin w swoim domu, mieszkaniu albo na tarasie? Dobrym rozwiązaniem jest produkt od marki Ferm Living, który umożliwia estetyczne przechowanie roślin doniczkowych w nowoczesnym stylu. Kwietnik składa się z prostokątnej skrzynki na kwiaty osadzonej na metalowym stelażu. Donica oraz podstawa kontrastują ze sobą tworząc modernistyczną, geometryczną oprawę dla roślin, które w niej posadzimy. Idealnie sprawdzi się w salonie czy w kuchni wprowadzając powiew nowoczesności.

Należy czyścić wilgotną ściereczką.

Marka

Ferm LIVING to duńska marka, która powstała w 2006 roku.Trine Andersen nie mogąc znaleźć odpowiedniego wzoru tapety dla siebie sama zaprojektowała wzór, który okazał się być strzałem w dziesiątkę i stał się pierwszym produktem Firmy. Dzisiaj oprócz tapet w asortymencie można znaleźć szeroki wachlarz akcesoriów codziennego użytku, mebli oraz przedmiotów dedykowanych najmłodszym. Charakterystyczne dla ferm LIVING jest połączenie tradycyjnego rzemiosła, naturalnych materiałów oraz surowego skandynawskiego designu. Produkty prezentowanej firmy swoją oszczędną formą stwarzają przytulną atmosferę w której chce się przebywać.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię