Ładowarka indukcyjna / powerbank XD Design 10.000 mAh

P324.341 XDDesign XDDesign
189.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
P324.341
Wymiary
1,8 × 7,5 × 15,3 cm
Waga: 239 g
Materiały
Tworzywo sztuczne ABS

Opis produktu

Ładowarka indukcyjna / powerbank 10.000 mAh XD Design to nowoczesne urządzenie o niewielkiej wadze (239 g), które pozwoli naładować smartfon, aparat fotograficzny, lub inne małe urządzenie, gdy nie masz dostępu do stałego źródła prądu, lub akurat się przemieszczasz.

Dane o ładowaniu:

  • około 5h trwa pełne naładowanie akumulatora o pojemności 10.000 mAh. Stan energii w powerbanku sprawdzisz na wbudowanym wyświetlaczu cyfrowym.
  • porty USB, USB-C umożliwią naładowanie Twoich urządzeń z powerbanku za pomocą kabla
  • urządzenia z technologią QI mogą być z powerbanku ładowane indukcyjnie (bezprzewodowo)

Ładowarka indukcyjna / powerbank 10.000 mAh XD Design znakomicie nadaje się na prezent dla gadżeciarza, który śledzi technologiczne trendy i uwielbia testować nowości.

Marka

XDDesign to wyższy poziom przedmiotów codziennego użytku! Holenderskie tradycje i niezwykłe wzornictwo stosowane przez projektantów XDDesign sprawiły, że ich produkty wielokrotnie nagradzano za połączeniu designu i kreatywności, która zmieniała na pozór zwykłe przedmioty w fantastyczne upominki o nowatorskich kształtach. Wśród propozycji XDDesign znajdują się akcesoria lifestyle(codziennie wykorzystywane w domach) i outdoor (zabierane na świeże powietrze) oraz szereg praktycznych urządzeń o prostych funkcjach i niezwykłym wyglądzie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię