Ładowarka na USB Lexon Hobo, biało-czarna

LL107W Lexon Design Lexon Design
119.00 PLN
119,00 zł
Dostawa od 10,00 zł
Wysyłka: natychmiast. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: Dzisiaj
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LL107W
Wymiary
8,8 x 5,5 x 1,2 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne ABS

Opis produktu

Ładowarka Lexon Hobo umożliwia naładowanie telefonu komórkowego, gdy nie mamy dostępu do prądu. Dzięki wymiarom 8,8 x 5,5 x 1,2 cm można mieć ją zawsze pod ręką. Wskaźnik zużycia baterii z lampką LED powiadomi nas, gdy sama ładowarka będzie potrzebowała zasilania (kabel USB w zestawie). Biała obudowa z tworzywa sztucznego na gumowanej czarnej podstawie z charakterystycznym żółtym przyciskiem to projekt Felliny Sok Cham.

Kolor produktu może nieznacznie różnić się od koloru przedstawionego na zdjęciu.
Kolor produktu może nieznacznie różnić się od koloru przedstawionego na zdjęciu.Francuska marka Lexon od 1991 roku tworzy przedmioty codziennego użytku według projektów znanych designerów. To małe dzieła sztuki, które przydadzą się każdemu w domu, pracy, a zwłaszcza w podróży.

Marka

Francuska marka Lexon od 1991 roku podsuwa swoim fanom przedmioty codziennego użytku, opracowane i współtworzone przez utalentowanych projektantów na świecie. Eksperymentując z innowacyjnymi materiałami Lexon łączy swobodę tradycyjnego rzemiosła z wydajnością przemysłowej produkcji. Od 1991 roku produkty Lexon otrzymały 152 nagrody z dziedziny design’u - jury konkursów docenia najczęściej ich innowacyjność, funkcjonalność i wysmakowaną kolorystykę.

W sklepie Czerwona Maszyna najciekawsze produkty Lexon znajdą Państwo w dziale Akcesoria biurowe, Budziki, Radio i głośniki, Wizytowniki, oraz Plecaki i torby podróżne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię