Laleczka Kimmidoll Kyoka "Szczęście" 10,5 cm

TGKFL067 Kimmidoll Kimmidoll
65.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
TGKFL067
Wymiary
Wysokość 10,5 cm
Materiały
Żywica organiczna

Opis produktu

Laleczka Kimmidoll Kyoka, zaczerpnięta motywem z filozofii i kultury japońskiej, to szczególny symbol szczęścia: o duchu, który wg tradycji pełen jest optymizmu, dobrej woli i radości. Każdy uśmiech i dobre słowo właściciela tej laleczki uwalnia jej ducha szczęścia – niosąc radość na każdy nowy dzień. Osobowość: „Szczęście”
Dekoracyjne laleczki Kimmidoll inspirowane są japońską lalką Kokeshi, która niesie sobą wyjątkowe przesłanie i w niepowtarzalny sposób wyraża prawdziwe wartości życia podzielane przez ludzi na całym świecie.
Wzór kolekcjonerski Maxidoll (10,5 cm) z indywidualnym imieniem nadrukowanym na spodzie figurki. Lalka została wyprodukowana z żywicy, część elementów wykonano metodą nadruku, atrament metaliczny na kwiatach i logo. W pudełku znajduje się również karta kolekcjonerska (powłoka matowo-laminowana) z imieniem i charakterystyką osobowości.

Marka

Kimmidoll to niezwykłe produkty zainspirowane kulturą Wschodu! Marka Kimmidoll w piękny sposób sięga do tradycji i estetyki japońskiej, wyrażanej motywem lalki Kokeshi, przenosząc ją we współczesne realia dekoracyjne. Do każdej laleczki dołączone jest krótkie haiku, dzięki czemu wyraża ona prawdziwe wartości osobiste. Kimmidoll przyciąga uwagę fantazją wykonania i jest dostępna w wielu wersjach: jako figurka- laleczka, breloczek, wieszak na torebkę, lusterko, lub kosmetyczka. Klienci sklepu Czerwona Maszyna często obdarowują swoich bliskich laleczkami Kimmidoll, czyniąc z nich jakby talizmany. Przyznajemy, że jest to świetny pomysł na bardzo osobisty prezent!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię