Laleczka Kimmidoll Nozomi „Nadzieja” 10,5 cm

TGKFL116 Kimmidoll
69
69,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: Dzisiaj
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
TGKFL116
Wymiary
Wysokość 10,5 cm
Materiały
Żywica organiczna

Opis produktu

Dekoracyjne figurki Kimmidoll inspirowane są japońską lalką Kokeshi, która niesie wyjątkowe przesłanie i w niepowtarzalny sposób wyraża prawdziwe wartości życia podzielane przez ludzi na całym świecie.

Laleczka o imieniu Nozomi jest uosobieniem nadziei. Dekoracyjna figurka doradza aby zawsze wierzyć w siebie i w swoje możliwości. Będzie trafionym prezentem dla bliskiej osoby, ponieważ jej „duch” jest pogodny, radosny i ż...
Dekoracyjne figurki Kimmidoll inspirowane są japońską lalką Kokeshi, która niesie wyjątkowe przesłanie i w niepowtarzalny sposób wyraża prawdziwe wartości życia podzielane przez ludzi na całym świecie.

Laleczka o imieniu Nozomi jest uosobieniem nadziei. Dekoracyjna figurka doradza aby zawsze wierzyć w siebie i w swoje możliwości. Będzie trafionym prezentem dla bliskiej osoby, ponieważ jej „duch” jest pogodny, radosny i życzliwy. Kolorowa laleczka doradza, aby dążyć do wyznaczonych celów i przekształcać marzenia w rzeczywistość.

Jest to wzór kolekcjonerski Maxidoll (10,5 cm) z indywidualnym imieniem nadrukowanym na spodzie figurki. Lalka została wyprodukowana z żywicy organicznej. Część jej elementów wykonano metodą tampodruku z naklejonymi ozdobami. Kwiaty i logo namalowano atramentem metalicznym. Do zestawu dołączono kartkę kolekcjonerską (powłoka matowo-laminowana) z imieniem laleczki i charakterystyką jej osobowości.

Marka

Kimmidoll - niezwykłe produkty zainspirowane kulturą Wschodu! Marka Kimmidoll w piękny sposób sięga do tradycji i estetyki japońskiej, wyrażanej motywem lalki Kokeshi, przenosząc ją we współczesne realia dekoracyjne. Każda z miniaturowych laleczek wyraża prawdziwe wartości życiowe, przyciąga uwagę fantazją wykonania i jest dostępna w wielu wersjach: jako osobna laleczka, breloczek, wieszak, lusterko, kosmetyczka czy ozdabiane motywem Kimmidoll gadżety biurowe. Rewelacyjny pomysł na elegancki prezent!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię