Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Laleczka Kimmidoll Nozomi „Nadzieja” 10,5 cm

Laleczka Kimmidoll Nozomi „Nadzieja” 10,5 cm
Laleczka Kimmidoll Nozomi „Nadzieja” 10,5 cm Laleczka Kimmidoll Nozomi „Nadzieja” 10,5 cm
x zamknij

Laleczka Kimmidoll Nozomi „Nadzieja” 10,5 cm

Kimmidoll
69.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Wysokość 10,5 cm
Żywica organiczna
kimmidoll-TGKFL116
 
Dekoracyjne figurki Kimmidoll inspirowane są japońską lalką Kokeshi, która niesie wyjątkowe przesłanie i w niepowtarzalny sposób wyraża prawdziwe wartości życia podzielane przez ludzi na całym świecie.

Laleczka o imieniu Nozomi jest uosobieniem nadziei. Dekoracyjna figurka doradza aby zawsze wierzyć w siebie i w swoje możliwości. Będzie trafionym prezentem dla bliskiej osoby, ponieważ jej „duch” jest pogodny, radosny i życzliwy. Kolorowa laleczka doradza, aby dążyć do wyznaczonych celów i przekształcać marzenia w rzeczywistość.

Jest to wzór kolekcjonerski Maxidoll (10,5 cm) z indywidualnym imieniem nadrukowanym na spodzie figurki. Lalka została wyprodukowana z żywicy organicznej. Część jej elementów wykonano metodą tampodruku z naklejonymi ozdobami. Kwiaty i logo namalowano atramentem metalicznym. Do zestawu dołączono kartkę kolekcjonerską (powłoka matowo-laminowana) z imieniem laleczki i charakterystyką jej osobowości.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.