Laleczka Kimmidoll Saeko „Kolorowe dziecko” 6 cm

TGKFS073 Kimmidoll Kimmidoll
39.00 PLN
39,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: Dzisiaj
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
TGKFS073
Wymiary
Wysokość 6 cm
Materiały
Żywica organiczna

Opis produktu

Laleczka Kimmidoll Saeko została zaczerpnięta z filozofii i kultury japońskiej, gdzie wg tradycji uznawana jest za symbol kolorowego dziecka. Jej duch jest pełen młodości, jasności, energii świecącej wieloma pomysłami, oraz nieskrępowanej radości.

Dekoracyjne laleczki Kimmidoll inspirowane są japońską lalką Kokeshi, która niesie sobą wyjątkowe przesłanie i w niepowtarzalny sposób wyraża prawdziwe wartości życia podzielane przez ludzi na całym świecie.
Wzór kolekcjonerski Minidoll (6 cm) z indywidualnym imieniem nadrukowanym na spodzie figurki. Lalka została wyprodukowana z żywicy organicznej, część jej elementów wykonano metodą tampodruku z naklejonymi ozdobami, a na kwiatach i logo znajduje się trwały atrament metaliczny.
W pudełku znajduje się również karta kolekcjonerska (powłoka matowo-laminowana) z imieniem i charakterystyką jej osobowości.
Piękny pomysł na prezent dla kogoś, kogo ceni się za energię!

Marka

Kimmidoll to niezwykłe produkty zainspirowane kulturą Wschodu! Marka Kimmidoll w piękny sposób sięga do tradycji i estetyki japońskiej, wyrażanej motywem lalki Kokeshi, przenosząc ją we współczesne realia dekoracyjne. Do każdej laleczki Kimmidoll dołączone jest krótkie haiku, dzięki czemu wyraża ona prawdziwe wartości osobiste. Kimmidoll przyciąga uwagę fantazją wykonania i jest dostępna w wielu wersjach: jako figurka- laleczka, breloczek, wieszak na torebkę, lusterko, lub kosmetyczka.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię