Lampa bezprzewodowa Sigor Nuindie, anodowany różowy

4516101 Sigor Sigor
689.00 PLN
689,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 15 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4516101
Wymiary
38 x 11 x 11 cm
Materiały
Anodowane aluminium
Zalecane źródło światła
LED 2,2 W

Opis produktu

Lampa bezprzewodowa Sigor Nuindie, anodowany różowy to produkt, który łączy w sobie nowoczesny i ponadczasowy design z funkcjonalnością. Ta lampa ma wbudowaną baterię, pozwalającą na od 12 do 24 godzin ciągłej pracy. Co oznacza to dla Ciebie, jako użytkownika? Możliwość stawiania jej właściwie wszędzie!


Lampa bezprzewodowa Sigor Nuindie została wyprodukowana z aluminium. Ten surowiec ma dwie istotne zalety: nie tylko jest bardzo lekki (lampa waży ok. 1 kg, co w połączeniu z dużą podstawą daje wystarczającą stabilność), ale także bardzo trwały. Dzięki temu lampa Sigor Nuindie jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. To pozwala na jej stosowanie w każdych warunkach.


Obudowa ma klasę szczelności IP54, która chroni urządzenie przed wodą rozpryskową, na przykład pierwszymi kroplami deszczu. Lampa nie nadaje się jednak do regularnego stosowania w deszczu czy zanurzania!

Pełne ładowanie akumulatora trwa od 5 do 7 godzin, a stan baterii jest sygnalizowany za pomocą odpowiedniego koloru wskaźnika.

Marka

Firma SIGOR od 1937 roku jest synonimem najwyższej jakości innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych oraz wywwodzi się z Niemiec.

Marka SIGOR prezentuje najwyższą jakość w zakresie jakości światła i żywotności produktu. Każda lampa otrzymuje gwarancję (lampy LED 2 lata). Sigor współpracuje z wiodącymi ośrodkami produkcyjnymi na całym świecie.

W ofercie Sigor znajdziesz przede wszystkim funkcjonalne i innowacyjne lampy Nuindie. Dzięki temu, że są bezprzewodowe, lekkie i ergonomiczne możesz je przenosić w dowolne miejsce. Niech lampa Sigor towarzyszy Ci gdziekolwiek jesteś!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię