Lampa bezprzewodowa Sigor Nuindie kwadratowa, szary

4502401 Sigor Sigor
559.00 PLN
559,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 15 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4502401
Wymiary

Wysokość: 37 cm,

Podstawa: 10 x 10 x 1,1 cm,

Klosz: 10,5 x 10,5 x 8,8 cm

Materiały
Aluminium malowane proszkowo
Zalecane źródło światła
LED 2,2 W

Opis produktu

Lampa bezprzewodowa Sigor Nuindie kwadratowa szary to stylowy i jedyny w swoim rodzaju produkt, zapewniający skuteczne oświetlenie i uroczy klimat we wnętrzu. Odnajdzie się w salonie, sypialni, jadalni, jak i na korytarzu. Wykorzystuje innowacyjną, bezprzewodową technologię LED.


Przewodnim kolorem jest uniwersalna szarość, która doskonale odnajduje się w większości wnętrz. Dobrze koresponduje ze wszystkimi stylami i barwami. Jest to lampa stołowa, przeznaczona do stosowania na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków.


Lampa bezprzewodowa Sigor Nuindie kwadratowa szary posiada klasę szczelności IP54. Jest bezprzewodowa i wygodna w obsłudze. Posiada intuicyjny ściemniacz i komfortowy przełącznik dotykowy.

Marka

Firma SIGOR od 1937 roku jest synonimem najwyższej jakości innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych oraz wywwodzi się z Niemiec.

Marka SIGOR prezentuje najwyższą jakość w zakresie jakości światła i żywotności produktu. Każda lampa otrzymuje gwarancję (lampy LED 2 lata). Sigor współpracuje z wiodącymi ośrodkami produkcyjnymi na całym świecie.

W ofercie Sigor znajdziesz przede wszystkim funkcjonalne i innowacyjne lampy Nuindie. Dzięki temu, że są bezprzewodowe, lekkie i ergonomiczne możesz je przenosić w dowolne miejsce. Niech lampa Sigor towarzyszy Ci gdziekolwiek jesteś!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię