Lampa bezprzewodowa Sigor Nuindie Mini, anodowane srebro

4509201 Sigor Sigor
669.00 PLN
669,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 15 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4509201
Wymiary
25 x 11 x 11 cm
Materiały
Anodowane aluminium
Zalecane źródło światła
LED 2,2 W

Opis produktu

Lampa bezprzewodowa Sigor Nuindie Mini, anodowane srebro to produkt dla osób, które szukają stabilnego i wydajnego źródła światła. Ten produkt może być używany właściwie wszędzie. Możesz postawić go w domu, w miejscu, które chcesz oświetlić, ale w którym nie ma dostępu do gniazdek elektrycznych. Nic nie stoi też na przeszkodzie, by lampa bezprzewodowa Sigor Nuindie Mini, anodowane srebro była używana na zewnątrz: na tarasie czy w ogrodzie.


Klasa szczelności to IP54, co oznacza, że lampa jest odporna na zachlapanie wodą – pamiętaj jednak, że nie może być używana w deszczu czy wręcz zanurzana w wodzie! Ta właściwość sprawia, że lampie nie zaszkodzą pierwsze krople deszczu, który złapie Cię w ogrodzie czy innym miejscu na zewnątrz.


Lampa bezprzewodowa Sigor Nuindie Mini, anodowane srebro została przygotowana z aluminium, co zapewnia nie tylko niewielką wagę (produkt waży zaledwie 1 kg), ale też odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu masz pewność, że nawet przypadkowy upadek nie poskutkuje zniszczeniem lampy.

Marka

Firma SIGOR od 1937 roku jest synonimem najwyższej jakości innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych oraz wywwodzi się z Niemiec.

Marka SIGOR prezentuje najwyższą jakość w zakresie jakości światła i żywotności produktu. Każda lampa otrzymuje gwarancję (lampy LED 2 lata). Sigor współpracuje z wiodącymi ośrodkami produkcyjnymi na całym świecie.

W ofercie Sigor znajdziesz przede wszystkim funkcjonalne i innowacyjne lampy Nuindie. Dzięki temu, że są bezprzewodowe, lekkie i ergonomiczne możesz je przenosić w dowolne miejsce. Niech lampa Sigor towarzyszy Ci gdziekolwiek jesteś!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię