Lampa bezprzewodowa Sigor Nuindie Mini, anodowane złoto

4547801 Sigor Sigor
669.00 PLN
669,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 6 tygodni. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4547801
Wymiary
25 x 11 x 11 cm
Materiały
Anodowane aluminium
Zalecane źródło światła
LED 2,2 W

Opis produktu

Lampa bezprzewodowa Sigor Nuindie Mini, anodowane złoto jest świetną propozycją, jeśli szukasz mobilnego, stabilnego i zarazem stylowego oświetlenia. Ogromną zaletą tej lampy jest wbudowana bateria, która pozwala na kilkanaście godzin nieprzerwanej pracy. Dzięki temu oświetlenie dosłownie weźmiesz ze sobą w dowolne miejsce: do warsztatu, ogrodu czy tarasu.


Funkcja zmiany jasności światła sprawia, że lampa bezprzewodowa Sigor Nuindie Mini, anodowane złoto pozwala na szybkie dostosowanie oświetlenia do warunków, które chcesz uzyskać. Pracujesz i potrzebujesz zarówno dobrego oświetlenia, jak i możliwości skupienia się? Jasne światło będzie odpowiedzią na Twoje potrzeby. Chcesz zrelaksować się przy nienachalnym, wręcz słabym oświetleniu? Przyciemnij lampę, by stworzyć warunki idealne do odpoczynku!


Lampa bezprzewodowa Sigor Nuindie Mini (anodowane złoto) została przygotowana z aluminium. To lekki metal (cała lampa waży zaledwie ok. 1 kg), który cechuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu masz pewność, że upuszczenie czy strącenie lampy ze stołu nie skończy się jej zniszczeniem.

Marka

Firma SIGOR od 1937 roku jest synonimem najwyższej jakości innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych oraz wywwodzi się z Niemiec.

Marka SIGOR prezentuje najwyższą jakość w zakresie jakości światła i żywotności produktu. Każda lampa otrzymuje gwarancję (lampy LED 2 lata). Sigor współpracuje z wiodącymi ośrodkami produkcyjnymi na całym świecie.

W ofercie Sigor znajdziesz przede wszystkim funkcjonalne i innowacyjne lampy Nuindie. Dzięki temu, że są bezprzewodowe, lekkie i ergonomiczne możesz je przenosić w dowolne miejsce. Niech lampa Sigor towarzyszy Ci gdziekolwiek jesteś!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię