Lampa bezprzewodowa Sigor Nuindie Mini, anodowany brąz

4509301 Sigor Sigor
669.00 PLN
669,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 15 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4509301
Wymiary
25 x 11 x 11 cm
Materiały
Anodowane aluminium
Zalecane źródło światła
LED 2,2 W

Opis produktu

Lampa bezprzewodowa Sigor Nuindie Mini, anodowany brąz to coś dla osób, którym zależy na praktycznych i zarazem designerskich elementach wyposażenia. Ten model lampy został wyposażony w pojemną baterię (zapewnia aż do 24 godzin ciągłego świecenia lampy!), która pozwala na jego używanie właściwie w każdym miejscu. To bardzo ważne szczególnie tam, gdzie nie ma dostępu do sieci elektrycznej lub jest on mocno utrudniony: na działce, w ogródku albo na tarasie.


Lampa bezprzewodowa Sigor Nuindie Mini, anodowany brąz jest bardzo lekka – waży zaledwie ok. 1 kg. To oznacza, że jej transport czy nawet przeniesienie z miejsca na miejsce nie sprawi Ci żadnych problemów. Aluminium cechuje się także odpornością na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu masz pewność, że nawet upadek ze stołu nie uszkodzi lampy bezprzewodowej Sigor Nuindie.


Funkcja zmiany jasności światła pozwoli Ci dostosować oświetlenie do swoich oczekiwań i warunków. Dzięki temu możesz używać jednego produktu zarówno do oświetlenia stanowiska pracy, jak i kącika, w którym oddajesz się relaksowi.

Marka

Firma SIGOR od 1937 roku jest synonimem najwyższej jakości innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych oraz wywwodzi się z Niemiec.

Marka SIGOR prezentuje najwyższą jakość w zakresie jakości światła i żywotności produktu. Każda lampa otrzymuje gwarancję (lampy LED 2 lata). Sigor współpracuje z wiodącymi ośrodkami produkcyjnymi na całym świecie.

W ofercie Sigor znajdziesz przede wszystkim funkcjonalne i innowacyjne lampy Nuindie. Dzięki temu, że są bezprzewodowe, lekkie i ergonomiczne możesz je przenosić w dowolne miejsce. Niech lampa Sigor towarzyszy Ci gdziekolwiek jesteś!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię