Lampa bezprzewodowa Sigor Nuindie Mini, zielony

4508301 Sigor Sigor
545.00 PLN
545,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 15 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4508301
Wymiary
25 x 11 x 11 cm
Materiały
Anodowane aluminium
Zalecane źródło światła
LED 2,2 W

Opis produktu

Lampa bezprzewodowa Sigor Nuindie Mini, anodowany zielony to produkt, który z pewnością docenią osoby stawiające na design i lubiące spędzać czas na zewnątrz. Lampa bezprzewodowa Sigor Nuindie Mini wyróżnia się tym, że ma wbudowany akumulator, pozwalający na pracę przez kilkanaście godzin. Dzięki temu nie potrzebujesz dostępu do gniazdka elektrycznego, a samą lampę możesz postawić na przykład na tarasie czy w ogrodzie, w miejscu, w którym spędzasz czas.


Lampę wykonano z aluminium, które jest trwałym i lekkim metalem. Dzięki temu cała konstrukcja jest lekka (lampa bezprzewodowa Sigor Nuindie Mini, anodowany zielony waży zaledwie ok. 1 kg), a także odporna na uszkodzenia mechaniczne. Duża i solidna podstawa zapobiegnie wywracaniu się lampy pod wpływem podmuchów wiatru czy przypadkowych potrąceń ręką.


Nowoczesny, minimalistyczny design sprawia, że lampa bezprzewodowa Sigor Nuindie Mini (anodowany zielony) to wspaniały wybór przede wszystkim do pomieszczeń, które nie obfitują w ozdoby i dodatki.

Marka

Firma SIGOR od 1937 roku jest synonimem najwyższej jakości innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych oraz wywwodzi się z Niemiec.

Marka SIGOR prezentuje najwyższą jakość w zakresie jakości światła i żywotności produktu. Każda lampa otrzymuje gwarancję (lampy LED 2 lata). Sigor współpracuje z wiodącymi ośrodkami produkcyjnymi na całym świecie.

W ofercie Sigor znajdziesz przede wszystkim funkcjonalne i innowacyjne lampy Nuindie. Dzięki temu, że są bezprzewodowe, lekkie i ergonomiczne możesz je przenosić w dowolne miejsce. Niech lampa Sigor towarzyszy Ci gdziekolwiek jesteś!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię