Lampa bezprzewodowa Sigor Nuindie Mini, ciemnoniebieski

4517201 Sigor Sigor
545.00 PLN
545,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 15 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4517201
Wymiary
25 x 11 x 11 cm
Materiały
Malowane proszkowo aluminium
Zalecane źródło światła
LED 2,2 W

Opis produktu

Lampa bezprzewodowa Sigor Nuindie Mini, ciemnoniebieski to funkcjonalny dodatek dla osób, które szukają mobilnego i zarazem wydajnego źródła światła. Wbudowana bateria pozwala na od 12 do 24 godzin pracy, w zależności od jasności światła. Regulację umożliwia odpowiedni mechanizm, dzięki któremu przystosujesz światło do swoich potrzeb. Największa jasność da Ci warunki odpowiednie do pracy czy nauki, z kolei ta najmniejsza umożliwi spokojny relaks


Lampa bezprzewodowa Sigor Nuindie Mini, ciemnoniebieski została wykonana z aluminium. Dzięki temu jej przenoszenie nie sprawi Ci problemów – cała konstrukcja wazy zaledwie ok. 1 kg. Także niewielkie rozmiary sprawiają, że mobilność tej lampy to ogromna zaleta.


Oprócz tego lampa jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, a klasa szczelności IP54 sprawia, że konstrukcji nie zaszkodzą pojedyncze rozbryzgi wody. To oznacza, że nie musisz się martwić pierwszymi kroplami deszczu (lampa jednak nie nadaje się do pracy w deszczu). Lampa bezprzewodowa Sigor Nuindie Mini, ciemnoniebieski umożliwi Ci bezproblemowy relaks w tarasie lub ogrodzie.

Marka

Firma SIGOR od 1937 roku jest synonimem najwyższej jakości innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych oraz wywwodzi się z Niemiec.

Marka SIGOR prezentuje najwyższą jakość w zakresie jakości światła i żywotności produktu. Każda lampa otrzymuje gwarancję (lampy LED 2 lata). Sigor współpracuje z wiodącymi ośrodkami produkcyjnymi na całym świecie.

W ofercie Sigor znajdziesz przede wszystkim funkcjonalne i innowacyjne lampy Nuindie. Dzięki temu, że są bezprzewodowe, lekkie i ergonomiczne możesz je przenosić w dowolne miejsce. Niech lampa Sigor towarzyszy Ci gdziekolwiek jesteś!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię