Lampa bezprzewodowa Sigor Nuindie, oliwkowy

4545601 Sigor Sigor
560.00 PLN
560,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 15 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4545601
Wymiary
38 x 11 x 11 cm
Materiały
Malowane proszkowo aluminium
Zalecane źródło światła
LED 2,2 W

Opis produktu

Lampa bezprzewodowa Sigor Nuindie, oliwkowy to propozycja dla osób, które szukają mobilnego i stabilnego źródła światła. Ten produkt wyposażono w akumulator, który pozwala na pracę przez od 12 do 24 godzin, w zależności od stopnia przyciemnienia światła.


Sam mechanizm przyciemniania światła to dodatkowa zaleta, którą wyróżnia się lampa bezprzewodowa Sigor Nuindie (oliwkowy). Dzięki zmianie tego parametru szybko możesz dostosować oświetlenie do tego, co robisz w danej chwili. Wzmocnij je, jeśli pracujesz i musisz się skoncentrować. Z kolei przygaszone światło będzie świetne do wieczornego odpoczynku, także tego bardziej leniwego.


Lampa bezprzewodowa Sigor Nuindie ma minimalistyczny i geometryczny design, który świetnie pasuje do nowoczesnych aranżacji wnętrz (ale nie tylko!). Dzięki temu może być nie tylko funkcjonalnym, ale przede wszystkim estetycznym dodatkiem do wnętrza.


Niewielka waga (waży zaledwie ok. 1 kg) i odporność na uszkodzenia mechaniczne to zasługa tego, że lampę wykonano z aluminium.

Marka

Firma SIGOR od 1937 roku jest synonimem najwyższej jakości innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych oraz wywwodzi się z Niemiec.

Marka SIGOR prezentuje najwyższą jakość w zakresie jakości światła i żywotności produktu. Każda lampa otrzymuje gwarancję (lampy LED 2 lata). Sigor współpracuje z wiodącymi ośrodkami produkcyjnymi na całym świecie.

W ofercie Sigor znajdziesz przede wszystkim funkcjonalne i innowacyjne lampy Nuindie. Dzięki temu, że są bezprzewodowe, lekkie i ergonomiczne możesz je przenosić w dowolne miejsce. Niech lampa Sigor towarzyszy Ci gdziekolwiek jesteś!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię