Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Lampa ferm LIVING Air Balloon, naturalne drewno

Lampa ferm LIVING Air Balloon, naturalne drewno
Lampa ferm LIVING Air Balloon, naturalne drewno Lampa ferm LIVING Air Balloon, naturalne drewno Lampa ferm LIVING Air Balloon, naturalne drewno
x zamknij

Lampa ferm LIVING Air Balloon, naturalne drewno

ferm_living
317.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Szerokość 34,5 cm
Wysokość 26,5 cm
Sklejka dębowa
ferm_LIVING-3229
 
Chcesz, aby pokój Twojego dziecka był jasny i przytulny? Dobrym sposobem na ocieplenie wnętrza jest wybór odpowiedniego oświetlenia. Lampa Balloon od duńskiej marki ferm LIVING wprowadzi do sypialni malucha delikatne i sprzyjające odpoczynkowi oświetlenie. Model w kształcie balona jest dostępny w trzech pięknych kolorach, które będą pasować zarówno do pokoju chłopca, jak i dziewczynki.

Należy czyścić przy użyciu wilgotnej ściereczki. Lampa posiada adapter (12 V), europejską wtyczkę oraz wkręty rozporowe.

Inne z kolekcji ferm LIVING Air Balloon

Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.