Lampa Little Lights Dino Diplodok, jurassic wood

LL014-000 Little Lights Little Lights
799.00 PLN
799,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 3 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LL014-000
Wymiary
39x35x5,5 cm
Materiały
lite drewno sosnowe
Zalecane źródło światła
lampki LED ciepły biały  2,2W

Opis produktu

Lampa Little Lights Dino Diplodok jurassic wood to idealny dodatek do każdego pokoju dziecięcego! Jest to oryginalna lampka nocna, gwarantująca delikatne oświetlenie i niepowtarzalny klimat w dziecięcym pokoju.


Produkt został wykonany ze 100% naturalnego drewna sosnowego w Polsce. Posiada uniwersalną kolorystykę, która z łatwością wpisze się w każde pomieszczenie. W zestawie z lampką znajduje się również kabel, timer i pilot z funkcją ściemniania.


Lampa Little Lights Dino Diplodok jurassic wood to produkt posiadający certyfikaty CE, FCC i RoHS. Został wyposażony w otwór montażowy, który oferuje możliwość zawieszenia lampy. Jej wymiary wynoszą 39 x 35 x 5,5 cm. Lampa nie nagrzewa się i zużywa niewiele energii.

Marka

Little Lights to mała, rodzinna manufaktura z Krakowa, która tworzy drewniane lampki. Ich historia rozpoczęła się od flagowej lampki – śpiącego liska. Tworząc pierwszy projekt chcieli by lampka była słodkim zwierzakiem, który będzie wylegiwał się koło łóżka. Marzyli o tym by lampka nie była tylko piękną dekoracją, ale by również była funkcjonalna. By mogła towarzyszyć Wam podczas spania czy też czytania i tak też się stało. Little Lights tworzy teraz lampki z drewna sosnowego, które zachwyca swoim zapachem, fakturą, ale i historią. Większość czynności podczas produkcji wykonują ręcznie, dlatego każdy egzemplarz jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Właściciele Little Lights mają piękną ideę by lampki dla Was tworzone były nie tylko funkcjonalnym i ładnym przedmiotem codziennego użytku, ale również pamiątką, która pozostanie w rodzinie na długie lata i być może będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię