Lampa Little Lights Dino Diplodok, prehistoric blue

LL014-440 Little Lights Little Lights
825.00 PLN
825,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, czas produkcji 4 tygodnie. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LL014-440
Wymiary
39x35x5,5 cm
Materiały
lite drewno sosnowe
Zalecane źródło światła
lampki LED ciepły biały  2,2W

Opis produktu

Lampa Little Lights Dino Diplodok prehistoric blue to klimatyczna lampka dziecięca w delikatnym, niebieskim kolorze. Uzupełni każdą dziecięcą przestrzeń. Posiada lampki LED zapewniające ciepłe, przyjemne światło. W zestawie znajduje się również pilot z funkcją ściemniania i timer.


Produkt posiada certyfikaty CE, FCC, RoHS. Został wykonany z litego drewna sosnowego, dzięki czemu jest to produkt naturalny i wysoce wytrzymały. W lampie i kablu płynie niskie, bezpieczne napięcie 5 V. Jest ona zasilana prądem sieciowym.


Lampa Little Lights Dino Diplodok prehistoric blue nie nagrzewa się. Poza swoją praktyczną funkcją, doskonale sprawdza się również w roli nietypowej ozdoby. Idealnie koresponduje z innymi, dziecięcymi motywami.

Marka

Little Lights to mała, rodzinna manufaktura z Krakowa, która tworzy drewniane lampki. Ich historia rozpoczęła się od flagowej lampki – śpiącego liska. Tworząc pierwszy projekt chcieli by lampka była słodkim zwierzakiem, który będzie wylegiwał się koło łóżka. Marzyli o tym by lampka nie była tylko piękną dekoracją, ale by również była funkcjonalna. By mogła towarzyszyć Wam podczas spania czy też czytania i tak też się stało. Little Lights tworzy teraz lampki z drewna sosnowego, które zachwyca swoim zapachem, fakturą, ale i historią. Większość czynności podczas produkcji wykonują ręcznie, dlatego każdy egzemplarz jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Właściciele Little Lights mają piękną ideę by lampki dla Was tworzone były nie tylko funkcjonalnym i ładnym przedmiotem codziennego użytku, ale również pamiątką, która pozostanie w rodzinie na długie lata i być może będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię