Lampa Little Lights Dino Mini, jurassic wood

LL072-000 Little Lights Little Lights
399.00 PLN
399,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, czas produkcji 4 tygodnie. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LL072-000
Wymiary
24x21x5,5 cm
Materiały
lite drewno sosnowe
Zalecane źródło światła
lampki LED ciepły biały  2,2W

Opis produktu

Lampa Little Lights Dino Mini jurassic wood to sposób na stworzenie niepowtarzalnego klimatu w każdym dziecięcym pokoju! Sprawdzi się podczas czytania bajek do snu, jak i przy wspólnych zabawach.


Produkt został wykonany ze 100% naturalnego drewna sosnowego. Wykonano go ręcznie w małej manufakturze w Krakowie. To zarówno źródło światła, jak i jedyna w swoim rodzaju pamiątka. Posiada wbudowaną opcję ściemniania, która pozwala dostosować światło do okazji i nastroju.


Lampa Little Lights Dino Mini jurassic wood posiada wbudowaną technologię LED. Nie nagrzewa się i zużywa stosunkowo niewiele energii! Dodatkowo pozwala ustawić timer na 30, 60 lub 90 minut. To propozycja dla każdego pokoju dziecięcego!

Marka

Little Lights to mała, rodzinna manufaktura z Krakowa, która tworzy drewniane lampki. Ich historia rozpoczęła się od flagowej lampki – śpiącego liska. Tworząc pierwszy projekt chcieli by lampka była słodkim zwierzakiem, który będzie wylegiwał się koło łóżka. Marzyli o tym by lampka nie była tylko piękną dekoracją, ale by również była funkcjonalna. By mogła towarzyszyć Wam podczas spania czy też czytania i tak też się stało. Little Lights tworzy teraz lampki z drewna sosnowego, które zachwyca swoim zapachem, fakturą, ale i historią. Większość czynności podczas produkcji wykonują ręcznie, dlatego każdy egzemplarz jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Właściciele Little Lights mają piękną ideę by lampki dla Was tworzone były nie tylko funkcjonalnym i ładnym przedmiotem codziennego użytku, ale również pamiątką, która pozostanie w rodzinie na długie lata i być może będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię