Lampa Little Lights Dino T.Rex, khaki pastel

LL057-376 Little Lights Little Lights
829.00 PLN
829,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, czas produkcji 4 tygodnie. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LL057-376
Wymiary
38,5×26,5×5,5 cm
Materiały
lite drewno sosnowe
Zalecane źródło światła
lampki LED ciepły biały  2,2W

Opis produktu

Lampa Little Lights Dino T.Rex khaki pastel to wysokiej jakości produkt, wykonany ze 100% naturalnego drewna sosnowego. Został stworzony w małej manufakturze w Krakowie. Prezentuje się niezwykle oryginalnie, dzięki czemu stanowi niecodzienny element dekoracyjny.


Produkt wyposażono w technologię LED, dzięki której sen przy włączonej lampce jest w pełni bezpieczny, a jakość światła zadowoli nawet najbardziej wymagających. Lampa nie nagrzewa się. Została wyposażona w timer, który można ustawić na 30, 60 lub 90 minut. Po upływie określonego czasu, lampa wyłącza się automatycznie.


Lampa Little Lights Dino T.Rex khaki pastel posiada certyfikaty CE, FCC i RoHS. Czas świecenia wynosi około 10 tysięcy godzin.

Marka

Little Lights to mała, rodzinna manufaktura z Krakowa, która tworzy drewniane lampki. Ich historia rozpoczęła się od flagowej lampki – śpiącego liska. Tworząc pierwszy projekt chcieli by lampka była słodkim zwierzakiem, który będzie wylegiwał się koło łóżka. Marzyli o tym by lampka nie była tylko piękną dekoracją, ale by również była funkcjonalna. By mogła towarzyszyć Wam podczas spania czy też czytania i tak też się stało. Little Lights tworzy teraz lampki z drewna sosnowego, które zachwyca swoim zapachem, fakturą, ale i historią. Większość czynności podczas produkcji wykonują ręcznie, dlatego każdy egzemplarz jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Właściciele Little Lights mają piękną ideę by lampki dla Was tworzone były nie tylko funkcjonalnym i ładnym przedmiotem codziennego użytku, ale również pamiątką, która pozostanie w rodzinie na długie lata i być może będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię