Lampa Little Lights Dino T.Rex, rainbow green

LL057-375 Little Lights Little Lights
829.00 PLN
829,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, czas produkcji 4 tygodnie. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LL057-375
Wymiary
38,5×26,5×5,5 cm
Materiały
lite drewno sosnowe
Zalecane źródło światła
lampki LED ciepły biały  2,2W

Opis produktu

Lampa Little Lights Dino T.Rex rainbow green to wyjątkowe źródło światła w kształcie T. Rexa! Przypadnie do gustu każdemu dziecku, które lubi dinozaury. Wymiary lampy wynoszą 32 x 30 x 5,5 cm. Całość wykonano z litego drewna sosnowego, dzięki czemu produkt jest solidny i naturalny.


Uzyskał certyfikaty CE, FCC i RoHS. Czas świecenia lampy wynosi około 10 000 godzin. Do zestawu dołączono pilot z funkcją ściemniania oraz timer. Intensywność światła możesz dostosować do sytuacji i klimatu. Lampa oferuje możliwość zawieszenia dzięki specjalnemu otworowi w tylnej części.


Lampa Little Lights Dino T.Rex rainbow green stanowi zarówno źródło światła, jak i niepowtarzalny element dekoracyjny. Odmieni każdą dziecięcą przestrzeń!

Marka

Little Lights to mała, rodzinna manufaktura z Krakowa, która tworzy drewniane lampki. Ich historia rozpoczęła się od flagowej lampki – śpiącego liska. Tworząc pierwszy projekt chcieli by lampka była słodkim zwierzakiem, który będzie wylegiwał się koło łóżka. Marzyli o tym by lampka nie była tylko piękną dekoracją, ale by również była funkcjonalna. By mogła towarzyszyć Wam podczas spania czy też czytania i tak też się stało. Little Lights tworzy teraz lampki z drewna sosnowego, które zachwyca swoim zapachem, fakturą, ale i historią. Większość czynności podczas produkcji wykonują ręcznie, dlatego każdy egzemplarz jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Właściciele Little Lights mają piękną ideę by lampki dla Was tworzone były nie tylko funkcjonalnym i ładnym przedmiotem codziennego użytku, ale również pamiątką, która pozostanie w rodzinie na długie lata i być może będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię