Lampa Little Lights Dino Triceratops, jurassic navy

LL049-360 Little Lights Little Lights
829.00 PLN
829,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, czas produkcji 4 tygodnie. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LL049-360
Wymiary
20,5×43,5×5,5 cm
Materiały
lite drewno sosnowe
Zalecane źródło światła
lampki LED ciepły biały  2,2W

Opis produktu

Lampa Little Lights Dino Triceratops jurassic navy to oryginalna lampa, nawiązująca swoim kształtem do triceratopsa – roślinożernego dinozaura. Jest świetnym dodatkiem do pokoju każdego fana prehistorii. Gwarantuje delikatne, przyjemne oświetlenie. Doskonale sprawdza się podczas wspólnych zabaw, jak i przy czytaniu książki przed snem.


Produkt wyposażono w ściemniacz, który pozwala dowolnie regulować natężenie światła. Źródłem oświetlenia w tym przypadku jest technologia LED, która wyróżnia się wysoką jakością światła i energooszczędnością. Czas świecenia wynosi około 10 000 godzin.


Lampa Little Lights Dino Triceratops jurassic navy posiada przyjemny, niebieski kolor. Jest zarówno lampą, jak i niepowtarzalną ozdobą!

Marka

Little Lights to mała, rodzinna manufaktura z Krakowa, która tworzy drewniane lampki. Ich historia rozpoczęła się od flagowej lampki – śpiącego liska. Tworząc pierwszy projekt chcieli by lampka była słodkim zwierzakiem, który będzie wylegiwał się koło łóżka. Marzyli o tym by lampka nie była tylko piękną dekoracją, ale by również była funkcjonalna. By mogła towarzyszyć Wam podczas spania czy też czytania i tak też się stało. Little Lights tworzy teraz lampki z drewna sosnowego, które zachwyca swoim zapachem, fakturą, ale i historią. Większość czynności podczas produkcji wykonują ręcznie, dlatego każdy egzemplarz jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Właściciele Little Lights mają piękną ideę by lampki dla Was tworzone były nie tylko funkcjonalnym i ładnym przedmiotem codziennego użytku, ale również pamiątką, która pozostanie w rodzinie na długie lata i być może będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię