Lampa Little Lights Dino Triceratops, paleo sand

LL049-467 Little Lights Little Lights
829.00 PLN
829,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, czas produkcji 4 tygodnie. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LL049-467
Wymiary
20,5×43,5×5,5 cm
Materiały
lite drewno sosnowe
Zalecane źródło światła
lampki LED ciepły biały  2,2W

Opis produktu

Lampa Little Lights Dino Triceratops paleo sand to sposób na stworzenie niepowtarzalnego klimatu w czasie wspólnych zabaw i czytania książek! Lampa została wyposażona w timer, który można ustawić na 30, 60 lub 90 minut. Posiada również włącznik i ściemniacz na pilocie.


Lampa może z powodzeniem świecić się całą noc. Wykorzystuje technologię LED, która jest w pełni bezpieczna. Diody są wymienialne, a czas ich świecenia wynosi około 10 tysięcy godzin. To energooszczędna i niezwykle wygodna propozycja.


Lampa Little Lights Dino Triceratops paleo sand wyróżnia się za sprawą delikatnego, piaskowego koloru. To barwa, która doskonale koresponduje z każdym stylem wnętrza. Całość została wykonana z litego drewna sosnowego.

Marka

Little Lights to mała, rodzinna manufaktura z Krakowa, która tworzy drewniane lampki. Ich historia rozpoczęła się od flagowej lampki – śpiącego liska. Tworząc pierwszy projekt chcieli by lampka była słodkim zwierzakiem, który będzie wylegiwał się koło łóżka. Marzyli o tym by lampka nie była tylko piękną dekoracją, ale by również była funkcjonalna. By mogła towarzyszyć Wam podczas spania czy też czytania i tak też się stało. Little Lights tworzy teraz lampki z drewna sosnowego, które zachwyca swoim zapachem, fakturą, ale i historią. Większość czynności podczas produkcji wykonują ręcznie, dlatego każdy egzemplarz jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Właściciele Little Lights mają piękną ideę by lampki dla Was tworzone były nie tylko funkcjonalnym i ładnym przedmiotem codziennego użytku, ale również pamiątką, która pozostanie w rodzinie na długie lata i być może będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię