Lampa Little Lights Flaming, pastel shrimp

LL048-335 Little Lights Little Lights
829.00 PLN
829,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, czas produkcji 4 tygodnie. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LL048-335
Wymiary
37x28x5,5 cm
Materiały
lite drewno sosnowe
Zalecane źródło światła
lampki LED ciepły biały  2,2W

Opis produktu

Lampa Little Lights Flaming pastel shrimp to idealne rozwiązanie dla każdego dziewczęcego pokoju! Pozwoli stworzyć miłą atmosferę do zabawy i czytania przed snem. Ten wysokiej jakości produkt wykonano w 100% z naturalnego drewna sosnowego. Charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia i solidnością.


Produkt został wykonany ręcznie w małej krakowskiej fabryce. Stanowi zarówno źródło światła, jak i niesamowitą pamiątkę. Wbudowany ściemniacz pozwala dostosować intensywność światła do nastroju i okazji. Lampa nie nagrzewa się i zużywa mało energii.


Lampa Little Lights Flaming pastel shrimp posiada uroczy, różowy kolor, a jej wygląd nawiązuje do flaminga. Lampa oferuje możliwość zawieszenia na ścianie dzięki przygotowanemu otworowi montażowemu.

Marka

Little Lights to mała, rodzinna manufaktura z Krakowa, która tworzy drewniane lampki. Ich historia rozpoczęła się od flagowej lampki – śpiącego liska. Tworząc pierwszy projekt chcieli by lampka była słodkim zwierzakiem, który będzie wylegiwał się koło łóżka. Marzyli o tym by lampka nie była tylko piękną dekoracją, ale by również była funkcjonalna. By mogła towarzyszyć Wam podczas spania czy też czytania i tak też się stało. Little Lights tworzy teraz lampki z drewna sosnowego, które zachwyca swoim zapachem, fakturą, ale i historią. Większość czynności podczas produkcji wykonują ręcznie, dlatego każdy egzemplarz jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Właściciele Little Lights mają piękną ideę by lampki dla Was tworzone były nie tylko funkcjonalnym i ładnym przedmiotem codziennego użytku, ale również pamiątką, która pozostanie w rodzinie na długie lata i być może będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię