Lampa Little Lights Gęś, cottage blue bow

LL081-462 Little Lights Little Lights
839.00 PLN
839,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, czas produkcji 4 tygodnie. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LL081-462
Wymiary
39×24,5×5,5 cm
Materiały
lite drewno sosnowe
Zalecane źródło światła
lampki LED ciepły biały  2,2W

Opis produktu

Lampa Little Lights Gęś cottage blue bow to źródło światła, dzięki któremu żadna noc nie będzie straszna! Lampę wykonano ręcznie w małej, krakowskiej manufakturze. Wykorzystano do tego 100% naturalne drewno sosnowe. Produkt wyróżnia trwałość i solidność.


Produkt ten uzyskał prestiżowy certyfikat TÜV Rheinland, który jest przeznawany produktom o wysokiej jakości, spełniającym najwyższe normy bezpieczeństwa. Lampa jest zasilana prądem sieciowym, dzięki czemu jest ekologiczna i trwała. W jej wnętrzu płynie bezpieczne napięcie 5 V.


Lampa Little Lights Gęś cottage blue bow posiada uroczą formę gęsi. Poza lampą, jest również ciekawą dekoracją i pamiątką dziecka. Sprawdzi się podczas czytania książek, jak i podczas wieczornych zabaw.

Marka

Little Lights to mała, rodzinna manufaktura z Krakowa, która tworzy drewniane lampki. Ich historia rozpoczęła się od flagowej lampki – śpiącego liska. Tworząc pierwszy projekt chcieli by lampka była słodkim zwierzakiem, który będzie wylegiwał się koło łóżka. Marzyli o tym by lampka nie była tylko piękną dekoracją, ale by również była funkcjonalna. By mogła towarzyszyć Wam podczas spania czy też czytania i tak też się stało. Little Lights tworzy teraz lampki z drewna sosnowego, które zachwyca swoim zapachem, fakturą, ale i historią. Większość czynności podczas produkcji wykonują ręcznie, dlatego każdy egzemplarz jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Właściciele Little Lights mają piękną ideę by lampki dla Was tworzone były nie tylko funkcjonalnym i ładnym przedmiotem codziennego użytku, ale również pamiątką, która pozostanie w rodzinie na długie lata i być może będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię