Lampa Little Lights Jednorożec, magic rainbow

LL012-343 Little Lights Little Lights
829.00 PLN
829,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, czas produkcji 4 tygodnie. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LL012-343
Wymiary
30x38x5,5 cm
Materiały
lite drewno sosnowe
Zalecane źródło światła
lampki LED ciepły biały  2,2W

Opis produktu

Lampa Little Lights Jednorożec magic rainbow to wysokiej jakości lampka nocna dla dzieci, o wyjątkowym motywie jednorożca. Wykonano ją ze 100% naturalnego drewna sosnowego w małej, krakowskiej manufakturze.


Produkt posiada wymienialne diody LED, których czas świecenia wynosi około 10 tysięcy godzin. W zestawie znajduje się również pilot z funkcją ściemniania oraz timer, który można ustawić na 30, 60 lub 90 minut. Po tym czasie lampka wyłącza się automatycznie.


Lampa Little Lights Jednorożec magic rainbow jest zasilana prądem sieciowym. W samej lampie oraz w kablu płynie niskie, bezpieczne napięcie 5 V. Jest to propozycja wysoce wytrzymała i ekologiczna. Znajdzie zastosowanie w każdym dziecięcym pokoju!

Marka

Little Lights to mała, rodzinna manufaktura z Krakowa, która tworzy drewniane lampki. Ich historia rozpoczęła się od flagowej lampki – śpiącego liska. Tworząc pierwszy projekt chcieli by lampka była słodkim zwierzakiem, który będzie wylegiwał się koło łóżka. Marzyli o tym by lampka nie była tylko piękną dekoracją, ale by również była funkcjonalna. By mogła towarzyszyć Wam podczas spania czy też czytania i tak też się stało. Little Lights tworzy teraz lampki z drewna sosnowego, które zachwyca swoim zapachem, fakturą, ale i historią. Większość czynności podczas produkcji wykonują ręcznie, dlatego każdy egzemplarz jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Właściciele Little Lights mają piękną ideę by lampki dla Was tworzone były nie tylko funkcjonalnym i ładnym przedmiotem codziennego użytku, ale również pamiątką, która pozostanie w rodzinie na długie lata i być może będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię