Lampa Little Lights Jednorożec, rainbow wood

LL012-343-000 Little Lights Little Lights
829.00 PLN
829,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, czas produkcji 4 tygodnie. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LL012-343-000
Wymiary
30x38x5,5 cm
Materiały
lite drewno sosnowe
Zalecane źródło światła
lampki LED ciepły biały  2,2W

Opis produktu

Lampa Little Lights Jednorożec rainbow wood to źródło światła, które znajdzie zastosowanie w każdym dziecięcym pokoju. Przedstawia uroczego jednorożca, łączącego różne kolory. Może z powodzeniem świecić się nawet przez całą noc!


Posiada wbudowaną opcję ściemniacza, dzięki której dopasujesz intensywność światła do nastroju i okazji. Najjaśniejszy tryb sprawdzi się przy czytaniu książki, z kolei najciemniejszy sprawdzi się podczas snu.


Lampa Little Lights Jednorożec rainbow wood posiada certyfikaty CE, FCC i RoHS. Została wyposażona w wymienialne diody LED, których czas świecenia wynosi około 10 tysięcy godzin. Włącznik lampy został umieszczony na kablu. Produkt można zawiesić na ścianie dzięki otworowi montażowemu.

Marka

Little Lights to mała, rodzinna manufaktura z Krakowa, która tworzy drewniane lampki. Ich historia rozpoczęła się od flagowej lampki – śpiącego liska. Tworząc pierwszy projekt chcieli by lampka była słodkim zwierzakiem, który będzie wylegiwał się koło łóżka. Marzyli o tym by lampka nie była tylko piękną dekoracją, ale by również była funkcjonalna. By mogła towarzyszyć Wam podczas spania czy też czytania i tak też się stało. Little Lights tworzy teraz lampki z drewna sosnowego, które zachwyca swoim zapachem, fakturą, ale i historią. Większość czynności podczas produkcji wykonują ręcznie, dlatego każdy egzemplarz jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Właściciele Little Lights mają piękną ideę by lampki dla Was tworzone były nie tylko funkcjonalnym i ładnym przedmiotem codziennego użytku, ale również pamiątką, która pozostanie w rodzinie na długie lata i być może będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię