Lampa Little Lights Jeżyk, fairytale blue

LL055-360 Little Lights Little Lights
829.00 PLN
829,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, czas produkcji 4 tygodnie. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LL055-360
Wymiary
25,5×30×5,5 cm
Materiały
lite drewno sosnowe
Zalecane źródło światła
lampki LED ciepły biały  2,2W

Opis produktu

Lampa Little Lights Jeżyk fairytale blue to źródło światła, które zachwyci każdego malucha! Przedstawia uroczego jeża. Oświetla przestrzeń, dzięki czemu doskonale sprawdzi się podczas wieczornych zabaw, jak i przy czytaniu książki przed snem. Posiada funkcję ściemniania, a więc intensywność światła możesz dostosować do swoich potrzeb i okazji.


Lampa Little Lights Jeżyk fairytale blue jest zasilana prądem sieciowym. Wykorzystuje technologię LED, a więc nie nagrzewa się i jest bezpieczna. W lampie można ustawić timer na 30, 60 lub 90 minut. Po upływie określonego czasu lampa wyłącza się automatycznie. Nie ma jednak przeciwwskazań, by lampa świeciła przez całą noc. To produkt, który odmieni każdą dziecięcą przestrzeń!

Marka

Little Lights to mała, rodzinna manufaktura z Krakowa, która tworzy drewniane lampki. Ich historia rozpoczęła się od flagowej lampki – śpiącego liska. Tworząc pierwszy projekt chcieli by lampka była słodkim zwierzakiem, który będzie wylegiwał się koło łóżka. Marzyli o tym by lampka nie była tylko piękną dekoracją, ale by również była funkcjonalna. By mogła towarzyszyć Wam podczas spania czy też czytania i tak też się stało. Little Lights tworzy teraz lampki z drewna sosnowego, które zachwyca swoim zapachem, fakturą, ale i historią. Większość czynności podczas produkcji wykonują ręcznie, dlatego każdy egzemplarz jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Właściciele Little Lights mają piękną ideę by lampki dla Was tworzone były nie tylko funkcjonalnym i ładnym przedmiotem codziennego użytku, ale również pamiątką, która pozostanie w rodzinie na długie lata i być może będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię