Lampa Little Lights Krokodyl Mini, caribbean wood

LL071-000 Little Lights Little Lights
425.00 PLN
425,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, czas produkcji 4 tygodnie. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LL071-000
Wymiary
12x24x5,5 cm
Materiały
lite drewno sosnowe
Zalecane źródło światła
lampki LED ciepły biały  2,2W

Opis produktu

Lampa Little Lights Krokodyl Mini caribbean wood to niecodzienna lampka nocna, która przedstawia krokodyla. Wykonano ją z litego drewna sosnowego, które zapewnia doskonałą trwałość i odporność na uszkodzenia różnego pochodzenia. Posiada wymienialne diody LED, których czas świecenia wynosi około 10 tysięcy godzin.


W zestawie znajduje się również pilot z funkcją ściemniania, a także timer, który można ustawić na 30, 60 i 90 minut. Produkt uzyskał certyfikaty CE, FCC i RoHS. Stanowi doskonałe połączenie funkcji praktycznych i estetycznych!


Lampa Little Lights Krokodyl Mini caribben wood jest zasilana prądem sieciowym, a więc jest to ekologiczna propozycja. Dzięki zastosowaniu bezpiecznej technologii LED, może bez problemu świecić przez całą noc!

Marka

Little Lights to mała, rodzinna manufaktura z Krakowa, która tworzy drewniane lampki. Ich historia rozpoczęła się od flagowej lampki – śpiącego liska. Tworząc pierwszy projekt chcieli by lampka była słodkim zwierzakiem, który będzie wylegiwał się koło łóżka. Marzyli o tym by lampka nie była tylko piękną dekoracją, ale by również była funkcjonalna. By mogła towarzyszyć Wam podczas spania czy też czytania i tak też się stało. Little Lights tworzy teraz lampki z drewna sosnowego, które zachwyca swoim zapachem, fakturą, ale i historią. Większość czynności podczas produkcji wykonują ręcznie, dlatego każdy egzemplarz jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Właściciele Little Lights mają piękną ideę by lampki dla Was tworzone były nie tylko funkcjonalnym i ładnym przedmiotem codziennego użytku, ale również pamiątką, która pozostanie w rodzinie na długie lata i być może będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię