Lampa Little Lights Lew, kenya coffe

LL044-467 Little Lights Little Lights
829.00 PLN
829,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, czas produkcji 4 tygodnie. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LL044-467
Wymiary
36×23,5×5,5 cm
Materiały
lite drewno sosnowe
Zalecane źródło światła
lampki LED ciepły biały  2,2W

Opis produktu

Lampa Little Lights Lew kenya coffe to połączenie praktycznego źródła światła i intrygującej, przyjemnej dla oka pamiątki. Doskonale zaprezentuje się na komodzie, szafce nocnej, a także i na ścianie. Posiada przygotowany otwór montażowy.


Produkt wykorzystuje technologię LED, dzięki czemu sen przy lampce jest w pełni bezpieczny. Nie nagrzewa się i zużywa niewiele energii. Z pomocą jednego kliknięcia możesz ustawić w lampie timer. Po upływie określonego czasu, lampa automatycznie się wyłączy.


Lampa Little Lights Lew kenya coffe uzyskała szereg certyfikatów, które potwierdzają zarówno jej bezpieczeństwo, jak i jakość. Całość została wykonana z litego drewna sosnowego. To gwarancja trwałości.

Marka

Little Lights to mała, rodzinna manufaktura z Krakowa, która tworzy drewniane lampki. Ich historia rozpoczęła się od flagowej lampki – śpiącego liska. Tworząc pierwszy projekt chcieli by lampka była słodkim zwierzakiem, który będzie wylegiwał się koło łóżka. Marzyli o tym by lampka nie była tylko piękną dekoracją, ale by również była funkcjonalna. By mogła towarzyszyć Wam podczas spania czy też czytania i tak też się stało. Little Lights tworzy teraz lampki z drewna sosnowego, które zachwyca swoim zapachem, fakturą, ale i historią. Większość czynności podczas produkcji wykonują ręcznie, dlatego każdy egzemplarz jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Właściciele Little Lights mają piękną ideę by lampki dla Was tworzone były nie tylko funkcjonalnym i ładnym przedmiotem codziennego użytku, ale również pamiątką, która pozostanie w rodzinie na długie lata i być może będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię