Lampa Little Lights Lew, retro rainbow

LL044-440 Little Lights Little Lights
829.00 PLN
829,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, czas produkcji 4 tygodnie. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LL044-440
Wymiary
36×23,5×5,5 cm
Materiały
lite drewno sosnowe
Zalecane źródło światła
lampki LED ciepły biały  2,2W

Opis produktu

Lampa Little Lights Lew retro rainbow to kolorowa, dziecięca lampka nocna, która nada niepowtarzalnego charakteru każdemu pokojowi dziecięcemu. Prezentuje się niezwykle uroczo, dzięki czemu będzie dobrze korespondować ze wszelkimi dziecięcymi zabawkami i elementami dekoracyjnymi.


Prezentowany produkt został wyposażony w funkcję ściemniania oraz timer, dzięki któremu lampa może wyłączyć się po upływie 30, 60 lub 90 minut. Włącznik lampy został umieszczony na kablu.


Lampa Little Lights Lew retro rainbow została wykonana z litego drewna sosnowego. To produkt odporny na uszkodzenia, wytrzymały i lekki! Posiada przygotowany otwór montażowy, dzięki któremu możliwe jest zawieszenie lampy na ścianie.

Marka

Little Lights to mała, rodzinna manufaktura z Krakowa, która tworzy drewniane lampki. Ich historia rozpoczęła się od flagowej lampki – śpiącego liska. Tworząc pierwszy projekt chcieli by lampka była słodkim zwierzakiem, który będzie wylegiwał się koło łóżka. Marzyli o tym by lampka nie była tylko piękną dekoracją, ale by również była funkcjonalna. By mogła towarzyszyć Wam podczas spania czy też czytania i tak też się stało. Little Lights tworzy teraz lampki z drewna sosnowego, które zachwyca swoim zapachem, fakturą, ale i historią. Większość czynności podczas produkcji wykonują ręcznie, dlatego każdy egzemplarz jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Właściciele Little Lights mają piękną ideę by lampki dla Was tworzone były nie tylko funkcjonalnym i ładnym przedmiotem codziennego użytku, ale również pamiątką, która pozostanie w rodzinie na długie lata i być może będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię