Lampa Little Lights Lisek, wild orange

LL001-316 Little Lights Little Lights
829.00 PLN
829,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, czas produkcji 4 tygodnie. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LL001-316
Wymiary
20x34x5,5 cm
Materiały
lite drewno sosnowe
Zalecane źródło światła
lampki LED ciepły biały  2,2W

Opis produktu

Lampa Little Lights Lisek wild orange to lampka nocna, zachowana w stonowanej, uniwersalnej kolorystyce. Posiada wbudowaną technologię LED, dzięki której zapewnia jakościowe i skuteczne oświetlenie. Sprawdzi się podczas zabawy, jak i przy okazji czytania książki przed snem.


Do wykonania produktu zastosowano wysokiej klasy lite drewno sosnowe. Jest to więc lampa nie tylko estetyczna, ale również solidna i odporna na uszkodzenia różnego pochodzenia. Posiada wymienialne diody LED, których czas świecenia wynosi około 10 tysięcy godzin.


Little Lights Lisek wild orange posiada włącznik na kablu. Dzięki przygotowanemu otworowi montażowemu, oferuje możliwość zawieszenia. Obok tej wyjątkowej propozycji ciężko jest przejść obojętnie!

Marka

Little Lights to mała, rodzinna manufaktura z Krakowa, która tworzy drewniane lampki. Ich historia rozpoczęła się od flagowej lampki – śpiącego liska. Tworząc pierwszy projekt chcieli by lampka była słodkim zwierzakiem, który będzie wylegiwał się koło łóżka. Marzyli o tym by lampka nie była tylko piękną dekoracją, ale by również była funkcjonalna. By mogła towarzyszyć Wam podczas spania czy też czytania i tak też się stało. Little Lights tworzy teraz lampki z drewna sosnowego, które zachwyca swoim zapachem, fakturą, ale i historią. Większość czynności podczas produkcji wykonują ręcznie, dlatego każdy egzemplarz jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Właściciele Little Lights mają piękną ideę by lampki dla Was tworzone były nie tylko funkcjonalnym i ładnym przedmiotem codziennego użytku, ale również pamiątką, która pozostanie w rodzinie na długie lata i być może będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię