Lampa Little Lights Motyl, strawberry cream

LL073-206 Little Lights Little Lights
829.00 PLN
829,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, czas produkcji 4 tygodnie. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LL073-206
Wymiary
19,5×35,5×5,5 cm
Materiały
lite drewno sosnowe
Zalecane źródło światła
lampki LED ciepły biały  2,2W

Opis produktu

Lampa Little Lights Motyl strawberry cream to niecodzienna lampka nocna przedstawiająca motyla. W zestawie znajduje się pilot z funkcją ściemniania oraz timer, dzięki któremu możesz ustawić czas działania lampy. Włącznik znajduje się na kablu.


Produkt został wyposażony w wymienialne diody LED, których czas świecenia wynosi około 10 tysięcy godzin. Materiał wykonania to lite drewno sosnowe, zapewniające trwałość i naturalność produktowi. Lampa została ręcznie wykonana w krakowskiej manufakturze, a w jej wnętrzu płynie bezpieczne napięcie 5 V.


Lampa Little Lights Motyl strawberry cream nie nagrzewa się i zużywa niewiele energii. Przetrwa całe dzieciństwo i stanie się rodzinną, wyjątkową pamiątką!

Marka

Little Lights to mała, rodzinna manufaktura z Krakowa, która tworzy drewniane lampki. Ich historia rozpoczęła się od flagowej lampki – śpiącego liska. Tworząc pierwszy projekt chcieli by lampka była słodkim zwierzakiem, który będzie wylegiwał się koło łóżka. Marzyli o tym by lampka nie była tylko piękną dekoracją, ale by również była funkcjonalna. By mogła towarzyszyć Wam podczas spania czy też czytania i tak też się stało. Little Lights tworzy teraz lampki z drewna sosnowego, które zachwyca swoim zapachem, fakturą, ale i historią. Większość czynności podczas produkcji wykonują ręcznie, dlatego każdy egzemplarz jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Właściciele Little Lights mają piękną ideę by lampki dla Was tworzone były nie tylko funkcjonalnym i ładnym przedmiotem codziennego użytku, ale również pamiątką, która pozostanie w rodzinie na długie lata i być może będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię