Lampa Little Lights Pingwinek, arctic wood

LL060-000 Little Lights Little Lights
829.00 PLN
829,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, czas produkcji 4 tygodnie. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LL060-000
Wymiary
37×24,5×5,5 cm
Materiały
lite drewno sosnowe
Zalecane źródło światła
lampki LED ciepły biały  2,2W

Opis produktu

Lampa Little Lights Pingwinek arctic wood to nietuzinkowa lampka nocna, stworzona z myślą o dziecięcych pokojach. Posiada diody LED, które po zużyciu można wymienić na nowe. Czas ich działania wynosi około 10 tysięcy godzin.


Produkt wyposażono w dodatkowe funkcje, takie jak ściemniacz czy timer. Dzięki nim codzienne użytkowanie lampki jest o wiele wygodniejsze! Timer możesz ustawić na 30, 60 lub 90 minut. Wówczas po upłynięciu określonego czasu, lampa wyłączy się automatycznie.


Lampa Little Lights Pingwinek artcic wood przedstawia uroczego pingwinka, który zamieni się w rodzinną pamiątkę! Zostanie z maluchem na wiele lat. Wykonano ją z litego drewna sosnowego, zatem jest to produkt naturalny i wytrzymały.

Marka

Little Lights to mała, rodzinna manufaktura z Krakowa, która tworzy drewniane lampki. Ich historia rozpoczęła się od flagowej lampki – śpiącego liska. Tworząc pierwszy projekt chcieli by lampka była słodkim zwierzakiem, który będzie wylegiwał się koło łóżka. Marzyli o tym by lampka nie była tylko piękną dekoracją, ale by również była funkcjonalna. By mogła towarzyszyć Wam podczas spania czy też czytania i tak też się stało. Little Lights tworzy teraz lampki z drewna sosnowego, które zachwyca swoim zapachem, fakturą, ale i historią. Większość czynności podczas produkcji wykonują ręcznie, dlatego każdy egzemplarz jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Właściciele Little Lights mają piękną ideę by lampki dla Was tworzone były nie tylko funkcjonalnym i ładnym przedmiotem codziennego użytku, ale również pamiątką, która pozostanie w rodzinie na długie lata i być może będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię