Lampa Little Lights Pingwinek Mini, teal/wood

LL067-440 Little Lights Little Lights
425.00 PLN
425,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, czas produkcji 4 tygodnie. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LL067-440
Wymiary
22x14x5,5 cm
Materiały
lite drewno sosnowe
Zalecane źródło światła
lampki LED ciepły biały  2,2W

Opis produktu

Lampa Little Lights Pingwinek Mini teal/wood to nietuzinkowa lampka nocna, stworzona z myślą o dziecięcych pokojach. Posiada diody LED, które po zużyciu można wymienić na nowe. Czas ich działania wynosi około 10 tysięcy godzin.


Produkt wyposażono w dodatkowe funkcje, takie jak ściemniacz czy timer. Dzięki nim codzienne użytkowanie lampki jest o wiele wygodniejsze! Timer możesz ustawić na 30, 60 lub 90 minut. Wówczas po upłynięciu określonego czasu, lampa wyłączy się automatycznie.


Lampa Little Lights Pingwinek Mini teal/wood przedstawia uroczego pingwinka, który zamieni się w rodzinną pamiątkę! Zostanie z maluchem na wiele lat. Wykonano ją z litego drewna sosnowego, zatem jest to produkt naturalny i wytrzymały.

Marka

Little Lights to mała, rodzinna manufaktura z Krakowa, która tworzy drewniane lampki. Ich historia rozpoczęła się od flagowej lampki – śpiącego liska. Tworząc pierwszy projekt chcieli by lampka była słodkim zwierzakiem, który będzie wylegiwał się koło łóżka. Marzyli o tym by lampka nie była tylko piękną dekoracją, ale by również była funkcjonalna. By mogła towarzyszyć Wam podczas spania czy też czytania i tak też się stało. Little Lights tworzy teraz lampki z drewna sosnowego, które zachwyca swoim zapachem, fakturą, ale i historią. Większość czynności podczas produkcji wykonują ręcznie, dlatego każdy egzemplarz jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Właściciele Little Lights mają piękną ideę by lampki dla Was tworzone były nie tylko funkcjonalnym i ładnym przedmiotem codziennego użytku, ale również pamiątką, która pozostanie w rodzinie na długie lata i być może będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię