Lampa Little Lights Ptaszek, coffee wood

LL007-475 Little Lights Little Lights
825.00 PLN
825,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, czas produkcji 4 tygodnie. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LL007-475
Wymiary
30x33x5,5 cm
Materiały
lite drewno sosnowe
Zalecane źródło światła
lampki LED ciepły biały  2,2W

Opis produktu

Lampa Little Lights Ptaszek coffee wood to dziecięca lampka nocna, która przedstawia uroczego ptaszka. Posiada diody LED, których czas działania wynosi około 10 tysięcy godzin. To gwarancja długiej żywotności! 


Dodatkowo produkt posiada również ściemniacz, dzięki któremu możliwe jest dostosowanie intensywności światła do okazji i aktualnych potrzeb. Timer pozwala zadecydować o czasie działania lampy. Po upłynięciu określonego czasu, lampa automatycznie się wyłączy.


Lampa Little Lights Ptaszek coffe wood to nie tylko źródło światła, ale również pamiątka, która zostanie z dzieckiem na długie lata. Ozdobi dziecięcy pokój i nada mu indywidualnego charakteru. To produkt, który służy przez lata!

Marka

Little Lights to mała, rodzinna manufaktura z Krakowa, która tworzy drewniane lampki. Ich historia rozpoczęła się od flagowej lampki – śpiącego liska. Tworząc pierwszy projekt chcieli by lampka była słodkim zwierzakiem, który będzie wylegiwał się koło łóżka. Marzyli o tym by lampka nie była tylko piękną dekoracją, ale by również była funkcjonalna. By mogła towarzyszyć Wam podczas spania czy też czytania i tak też się stało. Little Lights tworzy teraz lampki z drewna sosnowego, które zachwyca swoim zapachem, fakturą, ale i historią. Większość czynności podczas produkcji wykonują ręcznie, dlatego każdy egzemplarz jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Właściciele Little Lights mają piękną ideę by lampki dla Was tworzone były nie tylko funkcjonalnym i ładnym przedmiotem codziennego użytku, ale również pamiątką, która pozostanie w rodzinie na długie lata i być może będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię