Lampa Little Lights Sowa, pastel rainbow

LL013-306 Little Lights Little Lights
829.00 PLN
829,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, czas produkcji 4 tygodnie. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LL013-306
Wymiary
35x25x5,5 cm
Materiały
lite drewno sosnowe
Zalecane źródło światła
lampki LED ciepły biały  2,2W

Opis produktu

Lampa Little Lights Sowa pastel rainbow to lampka nocna przedstawiająca sowę. Okaże się pomocna podczas czytania książek, gdy główne źródło światła jest zbyt intensywne. Dodatkowo lampa posiada ściemniacz, a także praktyczny timer.


Produkt został wykonany w małej, krakowskiej manufakturze. Do jego stworzenia wykorzystano lite drewno sosnowe, które jest w pełni bezpieczne dla dzieci i dodatkowo wysoce wytrzymałe.


Lampa Little Lights Sowa pastel rainbow może zostać umieszczona na komodzie, stoliku, a także na ścianie! Lampa posiada przygotowany otwór montażowy, który to umożliwia. Uzyskała szereg certyfikatów, które potwierdzają jej najwyższą jakość wykonania. To propozycja, obok której nie sposób jest przejść obojętnie!

Marka

Little Lights to mała, rodzinna manufaktura z Krakowa, która tworzy drewniane lampki. Ich historia rozpoczęła się od flagowej lampki – śpiącego liska. Tworząc pierwszy projekt chcieli by lampka była słodkim zwierzakiem, który będzie wylegiwał się koło łóżka. Marzyli o tym by lampka nie była tylko piękną dekoracją, ale by również była funkcjonalna. By mogła towarzyszyć Wam podczas spania czy też czytania i tak też się stało. Little Lights tworzy teraz lampki z drewna sosnowego, które zachwyca swoim zapachem, fakturą, ale i historią. Większość czynności podczas produkcji wykonują ręcznie, dlatego każdy egzemplarz jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Właściciele Little Lights mają piękną ideę by lampki dla Was tworzone były nie tylko funkcjonalnym i ładnym przedmiotem codziennego użytku, ale również pamiątką, która pozostanie w rodzinie na długie lata i być może będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię