Lampa Little Lights Wieloryb, galaxy teal

LL062-440 Little Lights Little Lights
829.00 PLN
829,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, czas produkcji 4 tygodnie. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LL062-440

Opis produktu

Lampa Little Lights Wieloryb galaxy teal to niezwykle estetyczna lampka nocna, dzięki której każdy pokój dziecięcy zyska na niepowtarzalnym charakterze. Lampka posiada diody LED, które skutecznie oświetlają przestrzeń.


Ich żywotność wynosi około 10 tysięcy godzin. Po zużyciu, diody można wymienić na nowe. Lampa została wykonana z litego drewna sosnowego w małej manufakturze w Polsce. To produkt stworzony z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół.


Lampa Little Lights Wieloryb galaxy teal jest jednocześnie ozdobą wnętrza, źródłem światła, jak i jedyną w swoim rodzaju pamiątką. Zostanie z dzieckiem przez całe dzieciństwo! Zapewni światło podczas zabaw, przy czytaniu książek, a nawet i w nocy. To produkt wprost doskonały!

Marka

Little Lights to mała, rodzinna manufaktura z Krakowa, która tworzy drewniane lampki. Ich historia rozpoczęła się od flagowej lampki – śpiącego liska. Tworząc pierwszy projekt chcieli by lampka była słodkim zwierzakiem, który będzie wylegiwał się koło łóżka. Marzyli o tym by lampka nie była tylko piękną dekoracją, ale by również była funkcjonalna. By mogła towarzyszyć Wam podczas spania czy też czytania i tak też się stało. Little Lights tworzy teraz lampki z drewna sosnowego, które zachwyca swoim zapachem, fakturą, ale i historią. Większość czynności podczas produkcji wykonują ręcznie, dlatego każdy egzemplarz jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Właściciele Little Lights mają piękną ideę by lampki dla Was tworzone były nie tylko funkcjonalnym i ładnym przedmiotem codziennego użytku, ale również pamiątką, która pozostanie w rodzinie na długie lata i być może będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię