Lampa Little Lights Wiewiórka Mini, ginger wood

LL079-316 Little Lights Little Lights
425.00 PLN
425,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, czas produkcji 4 tygodnie. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LL079-316
Wymiary
13×24,5×5,5 cm
Materiały
lite drewno sosnowe
Zalecane źródło światła
lampki LED ciepły biały  2,2W

Opis produktu

Lampa Little Lights Wiewiórka Mini ginger wood to lampka nocna, stworzona z myślą o dzieciach. Doskonale odnajduje się w dziewczęcych i chłopięcych pokojach. Posiada diody LED, które oświetlają przestrzeń podczas czytania książek i zabaw.


Technologia LED to propozycja energooszczędna i bezpieczna. W lampie i w kablu płynie niskie napięcie 5 V. W związku z tym lampka może się z powodzeniem świecić przez całą noc i nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań!


Lampa Little Lights Wiewiórka Mini to pamiątka, która zostanie z dzieckiem na lata. Sprawdzi się podczas zasypiania malucha, przy czytaniu książek, a także i przy wieczornych zabawach. Odmieni każdą przestrzeń – przekonaj się o tym sam!

Marka

Little Lights to mała, rodzinna manufaktura z Krakowa, która tworzy drewniane lampki. Ich historia rozpoczęła się od flagowej lampki – śpiącego liska. Tworząc pierwszy projekt chcieli by lampka była słodkim zwierzakiem, który będzie wylegiwał się koło łóżka. Marzyli o tym by lampka nie była tylko piękną dekoracją, ale by również była funkcjonalna. By mogła towarzyszyć Wam podczas spania czy też czytania i tak też się stało. Little Lights tworzy teraz lampki z drewna sosnowego, które zachwyca swoim zapachem, fakturą, ale i historią. Większość czynności podczas produkcji wykonują ręcznie, dlatego każdy egzemplarz jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Właściciele Little Lights mają piękną ideę by lampki dla Was tworzone były nie tylko funkcjonalnym i ładnym przedmiotem codziennego użytku, ale również pamiątką, która pozostanie w rodzinie na długie lata i być może będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię