Lampa Little Lights Zajączek, snow white

LL008-001 Little Lights Little Lights
829.00 PLN
829,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, czas produkcji 4 tygodnie. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LL008-001
Wymiary
32x32x5,5 cm
Materiały
lite drewno sosnowe
Zalecane źródło światła
lampki LED ciepły biały  2,2W

Opis produktu

Lampa Little Lights Zajączek snow white to nietuzinkowa lampka nocna przedstawiająca zajączka. Odnajdzie się we wszystkich dziecięcych pokojach – zarówno w tych dziewczęcych, jak i chłopięcych. Pełni funkcję ozdoby, a gdy tylko zachodzi taka potrzeba, zapewnia oświetlenie.

< br />Produkt został wykonany w Polsce w małej, krakowskiej manufakturze. Do jego produkcji wykorzystano lite drewno sosnowe, wysoce odporne na uszkodzenia i zarysowania. Lampa posiada przygotowany otwór montażowy, dzięki czemu można śmiało zawiesić ją na ścianie. Równie dobrze zaprezentuje się na komodzie lub stoliku nocnym.


Lampa Little Lights Zajączek snow white pozwoli odmienić charakter pomieszczenia. Wybierz ją i przekonaj się o tym sam!

Marka

Little Lights to mała, rodzinna manufaktura z Krakowa, która tworzy drewniane lampki. Ich historia rozpoczęła się od flagowej lampki – śpiącego liska. Tworząc pierwszy projekt chcieli by lampka była słodkim zwierzakiem, który będzie wylegiwał się koło łóżka. Marzyli o tym by lampka nie była tylko piękną dekoracją, ale by również była funkcjonalna. By mogła towarzyszyć Wam podczas spania czy też czytania i tak też się stało. Little Lights tworzy teraz lampki z drewna sosnowego, które zachwyca swoim zapachem, fakturą, ale i historią. Większość czynności podczas produkcji wykonują ręcznie, dlatego każdy egzemplarz jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Właściciele Little Lights mają piękną ideę by lampki dla Was tworzone były nie tylko funkcjonalnym i ładnym przedmiotem codziennego użytku, ale również pamiątką, która pozostanie w rodzinie na długie lata i być może będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię