Lampa Little Lights Żółw, sand dune

LL077-467 Little Lights Little Lights
829.00 PLN
829,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, czas produkcji 4 tygodnie. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LL077-467
Wymiary
22x38x5cm
Materiały
lite drewno sosnowe
Zalecane źródło światła
lampki LED ciepły biały  2,2W

Opis produktu

Lampa Little Lights Żółw sand dune to propozycja dla każdego, kto szuka dziecięcej lampki nocnej! Produkt przedstawia uroczego żółwia. Posiada diody, które skutecznie oświetlają przestrzeń. Ściemniacz pozwala kontrolować intensywność światła.


To dobre rozwiązanie podczas czytania książek przed snem, a także w trakcie wieczornej zabawy. Dodatkowo lampa sprawdza się także jako element dekoracyjny oraz pamiątka. Zostanie z dzieckiem przez całe dzieciństwo.


Lampa Little Lights Żółw sand dune wykorzystuje technologię LED. To energooszczędna i wytrzymała propozycja. Posiada dodatkowo timer, dzięki któremu możesz ustawić czas działania lampy. Po jego upłynięciu wyłączy się automatycznie.

Marka

Little Lights to mała, rodzinna manufaktura z Krakowa, która tworzy drewniane lampki. Ich historia rozpoczęła się od flagowej lampki – śpiącego liska. Tworząc pierwszy projekt chcieli by lampka była słodkim zwierzakiem, który będzie wylegiwał się koło łóżka. Marzyli o tym by lampka nie była tylko piękną dekoracją, ale by również była funkcjonalna. By mogła towarzyszyć Wam podczas spania czy też czytania i tak też się stało. Little Lights tworzy teraz lampki z drewna sosnowego, które zachwyca swoim zapachem, fakturą, ale i historią. Większość czynności podczas produkcji wykonują ręcznie, dlatego każdy egzemplarz jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Właściciele Little Lights mają piękną ideę by lampki dla Was tworzone były nie tylko funkcjonalnym i ładnym przedmiotem codziennego użytku, ale również pamiątką, która pozostanie w rodzinie na długie lata i być może będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię