Lampa naftowa Stelton Solis, brass

415-1 Stelton Stelton
272.00 PLN
272,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
415-1
Wymiary

Ø11,5 cm, wysokość: 10 cm

Materiały
aluminium powlekane mosiądzem
Ograniczenia

Opis produktu

Lampa naftowa Stelton Solis brass to nowoczesna lampa oliwna, zaprojektowana z myślą o minimalizmie. Prezentuje się przyjemnie dla oka i nadaje przestrzeni przytulności. Produkt wykonano z aluminium i stanowi on projekt autorstwa duńskiego designera Sørena Refsgaarda.


Prezentowana lampa posiada 11,5 cm średnicy oraz 10 cm wysokości. Jest przeznaczona na olej roślinny, który należy dodatkowo zakupić. Lampa tworzy przyjemny klimat we wnętrzu i delikatnie oświetla przestrzeń. Doskonale sprawdza się podczas wieczorów.


Lampa naftowa Stelton Solis brass składa się z dwóch elementów – podstawy oraz wieka. Całość prezentuje się niezwykle zgrabnie. Może stanowić doskonały pomysł na prezent z okazji urodzin lub świąt.

Kolekcja: Stelton Solis

Zobacz kolekcję

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię